Thread Contributor: Silla[SKARGA] Hanita

Napisany przez Silla

#1
Twój Nick (Z GryOkrzyk): s1LLa``
Nick Podejrzanego: Hanita
SteamID lub IP Podejrzanego:
Minimum 3 Spalone Akcje Czitera: Yes.
Serwer Na Którym Osoba Podejrzana Grała: de_dust2
Data i Dokłada Godzina Zdarzenia: 19:00
Link Do Demka: http://784961.hltv3.pukawka.pl/hltv-2005...648340.zip

Najciekawsze akcje są w 19 minucie i 19 sekundzie. Koleś nie upewnia się czy nie idę prosto od respa, wię że wyjdę mid, jak na kuckaku skracam shorta to awp mierzy przez ścianę wiedząc dokładnie gdzie jestem i kiedy wychyle, potem go podpuściłem i jak słyszałem, że chce zrobić mi plecy to na shifcie do niego podszedłem, a on akurat w tym momencie zaczął wycofywać. Na demku jest pewnie więcej takich akcji, ale polecam rundę 19:19, to wystarczy, aby go zbanować.
#2
Według mnie gracz był czysty. Grałem z nim nie raz i jakoś mogłem go zabić więc nie rozumiem tego zgłoszenia.. Gdyby miał cheaty , byłoby to widać , a na demku nie widać żadnych podejrzanych akcji. Polecam kupić lepsze słuchawki Uśmieszek

Tyle ode mnie
#3
Też grałem tym graczem. Był czysty może grać nie umiesz

Uznaje skargę do kosza
[Obrazek: fires.jpg]
#4
Powtórzę raz jeszcze , ale już z innymi argumentami

@ Silla , zastanów się chwilkę zanim złożysz skargę , bo niektórzy grają w CS:GO lub mają doświadczenie jakiego Ty nie zdobyłeś. Znają mapy , znają kampy , a Ty jesteś wiecznie zdziwiony że Cie zabijają.

Zainwestuj swój czas w CS:GO , wróć do 1.6 , wtedy pogadamy czy coś się zmieniło , bo jak narazie to robisz z siebie pośmiewisko , a Twoje posty lecą do kosza jeden za drugim

Hanita tak się składa , gra czysto , ma momenty kiedy gra słabiej , więc NIE MA żadnych wspomagaczy. Czasem trafiają się te "lepsze" a czasem "gorsze" dni , każdemu.

To tyle , temat uznaję za zamknięty
#5
Czysty


1
#6
TEMAT ZOSTAJE ZAMKNIĘTY
JEŻELI SIE Z TYM NIE ZGADZASZ ZGŁOŚ TEN POST, A ADMINISTRACJA FORUM ROZPATRZY GO PONOWNIE
POZDRAWIAMY EKIPA CS-KORONA.PL